domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Strony internetowe
Fizjoterapia szczecin
Agencja Detektywistyczna Intuicja
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Chemoil

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma Chemoil oferuje swoim odbiorcom bardzo szeroki wybór najwyższej jakości smarów i olejów. W naszej ofercie znajdą Państwo także płyny eksploatacyjne, nafty, parafiny, rozpuszczalniki i kosmetyki samochodowe. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę i pomoc techniczną. Istniejemy na polskim rynku od wielu lat. Wypracowane przez ten czas zaufanie wśród naszych Klientów, jak i dostawców, owocuje ciągłym rozwojem i poszerzeniem dostępnego asortymentu. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www oraz do bezpośredniego kontaktu w celu zapoznania się z naszą bardzo bogatą ofertą.
słowa kluczowe oleje, smary, płyny, nafty, parafiny, benzyny, oleje silnikowe, chemia samochodowa
kategorie Motoryzacja >> Części i akcesoria samochodowe
Rolnictwo, hodowla, żywność >> Artukuły dla rolnictwa
Handel >> Sklepy tradycyjne
data wpisu 2015-07-08
url http://chemoil.net.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
brak pliku  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: maciejka34@o2.pl