domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Strony internetowe
Fizjoterapia szczecin
Agencja Detektywistyczna Intuicja
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Dom mediowy Warszawa

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Zapraszamy do zapoznania się z usługami domu mediowego Media Concept. Zajmujemy się planowaniem i kupnem mediów. Jako największy niesieciowy dom mediowy w Polsce mamy rozległe doświadczenie w planowaniu strategii reklamowych. Media Concept to więcej niż 60 zadowolonych klientów i 200 z sukcesem zrealizowanych kampanii reklamowych. Wchodząc w skład grupy reklamowej JUST dysponujemy możliwością konsekwentnej wymiany doświadczeń z czołowymi markami marketingowymi w Polsce. Obserwujemy trendy reklamowe i regularnie wykorzystujemy je w strategiach promocyjnych naszych kontrahentów. Prowadzimy kampanie zarówno małe, dla małych firm, jak i duże, bardziej złożone strategie reklamowe. Dzięki umiejętności dostosowania się i doświadczeniu podejmujemy się każdego wyzwania.
słowa kluczowe dom mediowy, domy mediowe, reklama w telewizji, dom medialny, planowanie mediów, poznań, warszawa
kategorie Marketing i reklama >> Domy mediowe
Marketing i reklama >> Agencje reklamowe
Marketing i reklama >> Reklama telewizyjna i filmowa
data wpisu 2015-08-07
url http://www.mediaconcept.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
brak pliku  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: maciejka34@o2.pl