domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Strony internetowe
Fizjoterapia szczecin
Agencja Detektywistyczna Intuicja
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Sale konferencyjne Poznań - hotel-topaz.pl

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Hotel Topaz oferuje klimatyzowane sale konferencyjne , które mieszczą od kilkunastu do 150 osób. Podczas szkoleń zapewniamy serwis kawowy oraz możliwość wykupienia śniadań i obiadów. Lokalizacja hotelu w centrum Poznania umożliwia dostęp do atrakcji Poznania takich jak: Targi Poznańskie, Stary Browar czy dworzec PKP. Hotel Topaz to najlepszy hotel w Poznaniu.
słowa kluczowe hotele poznań, hotel poznań, hotele poznań centrum, poznań hotel, hotele w poznaniu
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Hotele, pensjonaty, schroniska
Województwa >> wielkopolskie
Biznes >> Kursy i szkolenia dla biznesu
data wpisu 2015-09-03
url http://hotel-topaz.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
brak pliku  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: maciejka34@o2.pl