domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Strony internetowe
Fizjoterapia szczecin
Agencja Detektywistyczna Intuicja
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Zgromadzenie Misjonarzy Jezusa Miłosiernego

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Zgromadzenie zostało założone w 2008 roku, jako odpowiedź na zapotrzebowanie Pana Jezusa. Historia powstania sięga roku 1936, kiedy Jezus objawił się św. Faustynie, podkreślając, że wspólnota zakonna powinna zostać utworzona. Faustyna przekazała prośbę Jezusa swojemu przełożonemu księdzu Michałowi Sopoćko, który przez następne 39 lat, do swojej śmierci podejmował próby utworzenia zgromadzenia jednak bez skutku.
słowa kluczowe misjonarze, święte misje, Michał Sopoćko, siostra Faustyna
kategorie Administracja i polityka >> Instytucje kościelne
Administracja i polityka >> Instytucje i organizacje pozarządowe
data wpisu 2015-12-15
url http://missionariesofmercifuljesus.com/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
brak pliku  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: maciejka34@o2.pl