domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Strony internetowe
Fizjoterapia szczecin
Agencja Detektywistyczna Intuicja
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Nikodem – szafy skrytkowe

Punkty: 10 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:10   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą szaf metalowych. Na naszej stronie internetowej prezentujemy szafy skrytkowe oraz szafki ubraniowe bhp. Posiadamy w ofercie szafy skrytkowe posiadające schowki o wysokości 86cm i szerokości 40cm pozwalające przechowywać torbę, kurtkę oraz buty. Takie szafki skrytkowe doskonale nadają się do szatni sportowych, klubów fitness, siłowni oraz do szatni szkolnych. Mamy również w ofercie szafy skrytkowe z mniejszymi schowkami. Generalnie oferujemy kilkadziesięd modeli szaf skrytkowych i dzielimy je na grupy ze względu na ilość skrytek w pionie. Mamy zatem szafy skrytkowe posiadające w pionie od 2 do 6 skrytek. Szafki skrytkowe z 2 schowkami w pionie posiadają drążek z haczykami na ubrania w każdej skrytce. Wszystkie nasze szafki (skrytkowe i ubraniowe) mogą być wyposażone w nóżki, skośny daszek lub podstawę z ławką. Do marketów, przechowalni bagażu polecamy szafy skrytkowe z 3, 4 lub 5 schowkami w pionie. Więcej informacji oraz szafy skrytkowe znajdziesz tutaj. Do szatni pracowniczych proponujemy szafy ubraniowe bhp. Mamy w ofercie kilkanaście modeli szaf. Znajdziecie na naszej stronie szafki bhp jedno, dwu i trzy-drzwiowe. Szafki ubraniowe oferujemy w wersji z pionową przegrodą oraz bez przegrody, ze skośny lub prostym daszkiem, na nóżkach lub bez. Wszystkie nasze szafy metalowe malujemy ekologicznymi farbami proszkowymi. Standardowo oferujemy 16 kolorów.
słowa kluczowe szafy bhp, szafki bhp, szafki śniadaniowe, szafy skrytkowe, szafy schowkowe, szafki skrytkowe
kategorie Biznes >> BHP
data wpisu 2016-04-20
ważny do 2017-04-20 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.nikodem.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
brak pliku  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: maciejka34@o2.pl