domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Strony internetowe
Fizjoterapia szczecin
Agencja Detektywistyczna Intuicja
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym

Punkty: 10 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:10   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Gospodarstwo Agroturystyczne Charson, otoczone jest łąkami i dużymi lasami, to gospodarstwo agroturystyczne które jest stale odwiedzane przez wędrowników tropiących, biegających w województwie Lubuskim puszczy pełnych grzybów a jednocześnie nierzadkich tutejszych urozmaiceń, także po stronie niemieckiej. Do dyspozycji gości mamy dwa pokoje 3-osobowe, trzy pokoje 4-osobowe, pokój dzienny, trzy łazienki i kuchnię. Ziemia lubuska słynna jest z wielkich terenów leśnych, tereny płaskie i pofałdowane, poprzecinane strumieniami i rzekami. Leśne wędrówki zazwyczaj kończą się obfitymi zbiorami grzybów a również pełnymi dobrych doznań ze spotkań z miejscową przyrodą, sporadyczne spotkania z sarnami na polach łąkach i w lasach czynią dużą radość nie tylko dzieciom.
słowa kluczowe Agroturystyka, noclegi, Lubuskie, Wolne pokoje, Ziemia Lubuska
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Hotele, pensjonaty, schroniska
data wpisu 2016-06-03
ważny do 2017-06-03 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://agroturystyka-charson.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
brak pliku  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: maciejka34@o2.pl