domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Strony internetowe
Fizjoterapia szczecin
Agencja Detektywistyczna Intuicja
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Odzież robocza i artykuły BHP

Punkty: 10 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:10   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Świat BHP to sklepy detaliczne z Bydgoszczy oferujące środki ochrony indywidualnej. Posiadamy szeroki asortyment artykułów BHP pochodzących od światowych producentów. W naszych sklepach znajdziecie Państwo produkty, które chronią pracowników przed różnymi zagrożeniami występującymi w miejscu pracy. Oferujemy rękawice ochronne do prac w budownictwie, transporcie, przemyśle ciężkim ale także do gabinetów kosmetycznych lub prac porządkowych. Ocieplaną odzież roboczą, w tym kurtki, bezrękawniki, polary i bluzy. Duża powierzchnia magazynowa pozwala nam na zaspokojenie potrzeb każdego zakładu pracy lub produkcji. Posiadamy obuwie ochronne ESD, trzewiki z wkładakami antyprzebiciowymi oraz podnoskiem kompozytowym. Buty gumowe lub zawodowe przeznaczone dla pracowników placówek ochrony zdrowia. Dodatkowo proponujemy, przy zamówieniu większej ilości odzieży roboczej, haft komputerowy z logo firmowym. Zapraszamy do naszych salonów lub odwiedzenia strony internetowej.
słowa kluczowe odzież robocza, artykuły bhp, sklep bhp, obuwie, rękawice ochrone
kategorie Biznes >> BHP
data wpisu 2016-10-05
ważny do 2017-10-05 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://swiatbhp.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
brak pliku  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: maciejka34@o2.pl